Categories Menu

Jak jsme vymýšleli název pro fanpage

Už dlouho přemýšlím nad názvem své fanpage. Napadaly mě samé omšelé fráze, a tak jsem nechávala facebookovou stránku zatím spát. Dnes přijel ze školy syn (vysokoškolák), který nápady jen hýří (někdy jsem z nich ale na mrtvici). A tak jsem ho poprosila (když sledoval olympiádu), aby mi s tím pomohl a vymyslel něco vtipného.

Hitem, který mě opravdu pobavil,  byl slogan EFT  je práce s Energií F Těle, zajímavé byly i EFT- extra fantastická technika, nebo Z nepohody do pohody. Když se syn rozjel, začaly padat návrhy jako EFT pro zahřátí duše, Zbavte se svého duševního démona, Ať už vás nic nerozhodí.

Po chvíli  už to bylo jen Pojďte štěstí naproti, Co nám dopomůže ke štěstí či Emoční hygiena. Nakonec, protože je syn je sportovec, ho napadlo to, co se mi líbí nejvíc. Takže až budete hledat moji fanpage, najdete ji pod názvem EFT - povolený doping.

A proč povolený doping?

Techniky emoční svobody  (EFT)  jako povolený doping nám pomůžou bez stimulantů a dalších zakázaných látek a výsledek může mnohem lepší. Je nám líp: líp se nám dýchá, raduje,  líp zvládáme pracovní povinnosti, je nám lépe na duši a cítíme se dobře.