Categories Menu

d11

O práci s kvantovým polem jsem se dozvěděla z knížky dr. Richarda Bartletta – Matrix Energetics – Věda a umění transformace. Toto téma mě tak zaujalo, že jsem prošla několika kurzy a nejvíce mě naučil skvělý Kristián Beňo (a ten se ji naučil od zakladatele metody Brita dr. Richarda Bartletta).

S kvantovým polem jsem začala pracovat nejdřív se svou rodinou a přáteli, a když jsem viděla výborné výsledky, začala jsem ji využívat i při práci s klienty.

Co to je vlastně matrix energetics?

Popsat matrix energetics je mnohem složitější než ho používat. Možná jste četli různé knihy o tom, jak si správně přát a jak se rychle naše sny vyplní. Tyto knihy ale neřekly to hlavní. To, že aby to opravdu fungovalo, musí se pracovat s kvantovým polem.

"Jde o silové pole, v němž se nacházejí všechny informační vzory, s nimiž můžeme aktivně a vědomě pracovat a z nichž naším vědomím vytváříme naši fyzickou realitu.
Jde o základní stavební jednotku všeho kolem nás, která se v moderních dějinách zvykne označovat jako kvantové pole. O jejích účincích se můžeme dočíst v nejstarších spisech, které významně ovlivnily formování lidských dějin. Tato síla byla postupem času (povětšinou ze zištných důvodů) zahalená do mlhy tajemství a mystérií." (Kristián Beňo)

Dnes se touto silou zabývá oficiální věda – kvantová fyzika - a závěry vědců různých zemí využívají lidé, kteří umějí pracovat s otevřeným kvantovým polem ve prospěch fyzického i mentálního zdraví.

Při práci s kvantovým polem se klient dostává do stavu, kdy je možné "programovat" jeho fyzickou i mentální strukturu.

Z principů kvantového pole, které tvoří nekonečné množství možností, si vědomě vytvoříme nebo vybereme realitu podle našich představ.
Při tomto procesu dochází ke změnám, které vnímáme jako "vyléčení". Tato metoda práce s kvantovým polem je rovněž výborným prostředkem pro duševní a mentální přípravu lidí působících v profesích, které vyžadují jejich zvýšenou odolnost vůči stresu a tlaku okolí.
Pravidelné vystavení člověka účinkům kvantového pole vede ke zrychlené rekonvalescenci a opětovnému nastolení fyzické i mentální rovnováhy.

d18

Co se mi povedlo, když jsem pracovala s kvantovým  polem?

 Například moje kamarádka měla tak bolavé koleno, že si na  něj nemohla ani sáhnout. Po práci na dálku mi druhý den  volala, že koleno je v pořádku a už klečí na záhoně a konečně  pleje plevel mezi růžemi – koleno už nebolelo a bolest se  nevrátila.

 Jiná paní měla problém se spaním. Sice rychle usnula, ale  často se budila a k ránu  už nemohla spát vůbec.  Výsledkem  práce s kvantovým polem bylo, že spí celou noc a budí se až s budíkem, dokonce jednou i zaspala.

Poslední příklad – práce s desetiletou dívkou, která se ve škole cítila neúspěšná, často fňukala, nechtěla spolupracovat. Pracovala jsem s ní pomocí EFT a potom i s kvantovým polem. Po skončení práce mi řekla: „Dotkla jste se mého srdce.“  Výsledek byl, že ve škole se zklidnila, mnohem lépe spolupracovala s učitelkou, byla spokojená.