Categories Menu

Kurzy Mohendžodára

Kurzy opět probíhají v centru Orion, v Dlouhé Vsi 116, blízko Rychnova nad Kněžnou. Konají se vždy ve čtvrtek  od 17:30 do 19:30. Začínáme 5. 10. 2023.Přijít si vyzkoušet toto cvičení, tanec a meditaci můžete celý říjen (kromě 26. 10.)

mapadlouhaves

Co všechno budeme na cvičení dělat?

Začínáme cvičením ásan Mohendžodara a dalšími prvky jógy. Pak si užíváme intuitivní tanec, a to je pro mě nejlepší způsob, jak se dokonale uvolnit, relaxovat. Každá žena tancuje sama pro sebe, se zavřenýma očima a  užívá si hudbu i tanec. Závěr patří Oshovým meditacím, především kundalini meditaci. Ta trvá hodinu, půl meditace je aktivní, hýbeme se, potom přichází zklidnění v sedu a lehu. Vše je podbarvené skvělou hudbou, která nás krásně provede celou meditací.

Cvičení je určené všem ženám jakéhokoli věku, pro nové zájemkyně i pro ženy, které už cvičení navštěvovaly. Každá si najde ve cvičení něco nového, jsou připravena další zajímavá cvičení…

Co si vzít s sebou?

Volné oblečení, rády nosíme sukně na tancování, šátek a deku na přikrytí při meditaci...podložka na cvičení je k dispozici v Orionu.

 Těším se na vás!

mohendzodaro2

 "Mohendžodáro nám ukazuje, jak být krásná, intuitivní, hravá, vášnivá, milující žena vědomá sama sebe, žena zářící energií, která umí dávat i přijímat. Je to cvičení, díky kterému se naučíte být sama sebou, zkrásníte a budete vyzařovat pohodu, budete mnohem přitažlivější pro muže, lépe si užijete milování."