Categories Menu

Kurzy Mohendžodára

 

Kurzy letos probíhají v centru Orion, v Dlouhé Vsi 116, blízko Rychnova nad Kněžnou. Konají se vždy v pondělí od 17:30 do 19:30. Další rok cvičení začíná už 25. 9. 2017.

mapadlouhaves

Co všechno budeme na cvičení dělat?

Začínáme intuitivním tancem, to je způsob, jak se dokonale uvolnit, relaxovat. Každá žena tancuje sama pro sebe, se zavřenýma očima a  užívá si hudbu i tanec. Poté cvičíme ásany Mohendžodara a další prvky z jógy. Letos zařadím i cvičení na omlazení organismu. Závěr patří Oshovým meditacím, především Kundalini meditaci.

Cvičení je určené všem ženám jakéhokoli věku, pro nové zájemkyně i pro ženy, které už cvičení navštěvovaly. Každá si najde ve cvičení něco nového, jsou připravena další zajímavá cvičení…

Co si vzít s sebou?

Volné oblečení, rády nosíme sukně na tancování, šátek a deku na přikrytí při meditaci...podložka na cvičení je k dispozici v Orionu.

 Těším se na vás!

mohendzodaro2

 "Mohendžodáro nám ukazuje, jak být krásná, intuitivní, hravá, vášnivá, milující žena vědomá sama sebe, žena zářící energií, která umí dávat i přijímat. Je to cvičení, díky kterému se naučíte být sama sebou, zkrásníte a budete vyzařovat pohodu, budete mnohem přitažlivější pro muže, lépe si užijete milování."