Categories Menu

Přichází léto a my opět chceme zhubnout. Pomůže nám EFT?

 

Na začátku léta často kriticky zkoumáme svou postavu před zrcadlem a dumáme, jak  budeme vypadat na pláži, u rybníků, v lehkých šatech.  Mnohdy nejsme spokojení a hledáme různé možnosti, jak zhubnout. Držíme diety, cvičíme. To je všechno prima, ale co když dietu nedodržíme a cvičíme jen první týden a pak už na to nemáme vůli?

Je možné, aby nám v hubnutí pomohla metoda energetické psychologie EFT?

EFT pomocí poklepávání na akupresurní body nám pomůže zbavit se chutí na sladké, brambůrky a všechny naše  dietní prohřešky, které nám přidávají kila.  Zdá se vám to nemožné? Měla jsem klientku, která na každý večer měla přichystané aspoň dva pytlíky smažených chipsů, které pojídala při sledování televize. Když přišla na druhou konzultaci, hrdě mi  hlásila, že ve spíži chipsy zůstaly a už na ně nemá vůbec chuť. A to je jen jedna z možností, jak hubnout, když pracujeme s EFT.

Jak se s EFT pracuje, si můžete přečíst v eBooku zdarma Sám sobě terapeutem, který si můžete stáhnout zde >> 

Většinou je nadváha "v hlavě". Měli bychom se taky sami sebe ptát, co nám nadváha umožňuje, v čem je pro nás výhodná - např.  nemusíme se hlídat, co jíme, můžeme mlsat...Co dál bychom mohli poklepávat? Jaké otázky si pokládat, abychom vystihli tu správnou příčinu naší nadváhy?

Na co máme největší chuť , i když víme, že nám to přidává kila?

Co nás vede k přejídání? (Nuda? Stres?..........)

Kdy se nejvíc nacpeme? (Ráno, v poledne, večer?)

Odpovědi na tyto a další podobné otázky pak vyťukáváme: např.:  Zbožňuju čokoládu a musím sníst každý den jednu celou tabulku. Ťukáme tak dlouho, dokud nás chuť na čokoládu nejpřejde.

Zkuste to sami podle eBooku, stačí kliknout a stáhnete si ho zdarma >>

Přeju krásné léto a  hodně shozených kilogramů !